загрузка...

Ернест і Селестіна

Ернест і Селестіна постер

Ернест і Селестіна

Назва: Ернест і Селестіна / Ernest & Celestine
Тривалість: 01:19:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик розповідає про, здавалося б, неможливу ​​дружбу між мишкою і ведмедем. А почалося все тоді, коли голодний ведмідь Ернест копався в сміттєвому баку, вишукуючи, чого б там такого з’їсти. Так він ледь не закинув в рот крихітну мишку Селестіну, яка пообіцяла дати йому більш поживну їжу, ніж та, що була на сміттєзвалищі. Ці сумні обставини зблизили героїв. І, незважаючи на те, що всі навколо засуджували Ернеста і Селестіну, їх дружба змогла перемогти всі забобони. Подивитися мультик Ернест і Селестіна онлайн можна нашому сайті.

Повний опис: У центрі сюжету мультфільму – незвичайна дружба великого грізного ведмедя і маленької полохливої ​​мишки. Із самого дитинства маленька мишка Селестіна живе в школі-пансіоні під землею і мріє стати художницею. Як і інші учні вона вірить, що найстрашнішим ворогом мишей є злісні і страшні ведмеді, улюбленими ласощами яких є миші.

Доля зіштовхує Селестіну з бідним поетом і музикантом на ім’я Ернест, який заробляє на життя, граючи на музичних інструментах на вулицях міста. Селестіна і Ернест стають хорошими друзями. Ось тільки багато хто не може зрозуміти, як ведмідь і мишка можуть дружити, адже вони такі різні, належать до різних світів, та до того ж ведмеді – вороги мишей. Але коли дві споріднені душі знаходять один одного, то їм абсолютно не важливо в якому тілі живе їх друг. Отож, гайда позручніше вмощуватися усією сім”єю, щоб дивитися Ернест і Селестіна онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Ернест і Селестіна (2013) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.508sec