загрузка...

Фантастичний містер Лис

Фантастичний містер Лис онлайн

Фантастичний містер Лис

Назва: Фантастичний містер Лис / Fantastic Mr. Fox
Тривалість: 01:27:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Тихе розмірене життя мешканців сільської ферми порушує присутність нехорошого сусіда. Вирізняючись своєю знаменитою хитрістю і неперевершеною підступністю, містер Лис постійно прагне завдати непоправний збиток пташиному царству. Його сміливі і рішучі дії підтримують найближчі родичі, зацікавлені в легкій здобичі і бажанні  поживитися за чужий рахунок. Але одного разу удача відвертається і від неперевершеного майстра грабіжницьких набігів. Запрошуємо дивитися мультик Фантастичний містер Лис онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Комедійний мультик – одна з рідкісних на сьогодні лялькова анімація на додачу з хорошим оригінальним гумором. Що ж до нашого головного героя, то його життя незрівнянна, його дружина теж незрівнянна, а ось його сусіди вже якось не дуже.

Злісні фермери втомилися від витівок хитрого лиса і вирішили знищити його і все його хитре сімейство. Але незабаром вони дізнаються, що незрівнянного Лиса не перехитрити, адже в ньому є те чого немає в інших, в ньому є незрівнянність. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Фантастичний містер Лис» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Фантастичний містер Лис (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21MB | MySQL:130 | 0.930sec