загрузка...

Фантазія

Мультфільм Фантазія (1940) онлайн дивитися українською

Фантазія

Назва: Фантазія / Fantasia
Категорія: Дісней
Тривалість: 02:04:00
Рік: 1940
Мова: Українська

Короткий опис: Незвичайно гармонійний і фантазійний симбіоз музики і мультиплікації. Перегляд мультику змушує зануритися в чудовий світ музики і мультфільму, що вражає уяву навіть сучасного глядача. Цей мультконцерт, створений у 1940р. дуетом Діснея і знаменитого диригента Леопольда Стоковскі, став справжнім зразком класики анімаційного мистецтва.

Повний опис: Музичний мультфільм сильно відрізняється від звичайних мультфільмів, до яких звик глядач. Мультфільм являє собою збірник з семи історій, що відбуваються на екрані під класичні твори всесвітньо відомих композиторів, виконані Філадельфійським оркестром під керівництвом диригента Леопольда Стоковського.

Глядач може споглядати незвичайні, красиві, різнокольорові образи і фантазії, які пробуджує прослуховування музичних творів. Одна історія змінюється іншою, переносячи глядача у дивовижний світ звуків і образів, дозволяючи здійснити подорож в минуле і майбутнє, в казковий світ чарівних істот.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Фантазія» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Фантазія (1940) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.15MB | MySQL:141 | 0.569sec