загрузка...

Феї 2: Загублений скарб

Феї 2: Загублений скарб онлайн дивитися українською

Феї 2: Загублений скарб

Серія: Феї
Назва: Феї: Загублений скарб / Tinker Bell and the Lost Treasure
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:20:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Дінь-дінь доручають виготовити підставку-жезл для чарівного каменю, який перетворює місячне світло в чарівний пилок, що дає феям можливість польоту. Через свою гарячковість і нестриманість Дінь примудряється розбити чарівний камінь на безліч уламків, поставивши під загрозу існування всієї цивілізації фей. Дінь охоплює  страх.

Випадково почувши легенду про чарівне дзеркало, вона таємно збирається в дорогу. Пройшовши важкі випробування, вона опановує дзеркалом. У найвідповідальніший момент замість виправлення своєї помилки вона вибухає через світлячка і камінь залишається розбитим. Дінь повертається додому. Її рятує один Теренс, який радить їй вкласти все ж уламки в скіпетр. На щастя, чарівна сила каменю не втрачена і на святі щасливі феї одержують урожай чарівного пилку.

Досить читати — пора мультик Феї 2: Загублений скарб онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Продовження першого мультика Феї, який можна подивитися онлайн на нашому сайті. Друга частина перенесе знову глядача у світ пригод головгої героїні – феї Дінь-дінь. Зохоплюючі пригоди та веселощі вже чекають на тебе. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультфільм Феї: Загублений скарб продовжує розповідати про веселі пригоди юної феї-майстрині Дінь-Дінь, яка раз у раз потрапляє в самі різні колотнечі. Цього разу Дінь-Дінь належить виконати далекий і важкий шлях у пошуках чарівного дзеркала, яке виконує будь-які бажання. А почалося все з того, що майстрині доручили виготовити осінній скіпетр для чарівного каменю, який перетворює місячне світло в чарівний пилок, що допомагає феям літати.

До цього свята всі готуються довго і ретельно, а для виготовлення скіпетра обирається найкраща фея-майстриня. Однак така велика відповідальність заважає Дінь-Дінь зосередитися, і у пориві запальності вона випадково розбиває чарівний камінь. Тепер існування всіх фей Долини залежить тільки від неї. Щоб врятувати фей Дінь-Дінь вирушає на пошуки чарівного дзеркала, яке зможе відновити втрачений камінь. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Феї 2: Загублений скарб онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Феї 2: Загублений скарб (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.562sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec