загрузка...

Феї 2: Загублений скарб

Феї 2 онлайн

Феї 2: Загублений скарб

Серія: Феї
Назва: Феї: Загублений скарб / Tinker Bell and the Lost Treasure
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:20:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Дінь-дінь доручають виготовити підставку-жезл для чарівного каменю, який перетворює місячне світло в чарівний пилок, що дає феям можливість польоту. Через свою гарячковість і нестриманість Дінь примудряється розбити чарівний камінь на безліч уламків, поставивши під загрозу існування всієї цивілізації фей. Дінь охоплює  страх.

Випадково почувши легенду про чарівне дзеркало, вона таємно збирається в дорогу. Пройшовши важкі випробування, вона опановує дзеркалом. У найвідповідальніший момент замість виправлення своєї помилки вона вибухає через світлячка і камінь залишається розбитим. Дінь повертається додому. Її рятує один Теренс, який радить їй вкласти все ж уламки в скіпетр. На щастя, чарівна сила каменю не втрачена і на святі щасливі феї одержують урожай чарівного пилку.

Досить читати — пора мультик Феї: Загублений скарб онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Феї: Загублений скарб – це продовження першого мультика Феї, який можна подивитися онлайн на нашому сайті. Друга частина перенесе знову глядача у світ пригод головгої героїні – феї Дінь-дінь. Зохоплюючі пригоди та веселощі вже чекають на тебе. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультфільм Феї: Загублений скарб продовжує розповідати про веселі пригоди юної феї-майстрині Дінь-Дінь, яка раз у раз потрапляє в самі різні колотнечі. Цього разу Дінь-Дінь належить виконати далекий і важкий шлях у пошуках чарівного дзеркала, яке виконує будь-які бажання. А почалося все з того, що майстрині доручили виготовити осінній скіпетр для чарівного каменю, який перетворює місячне світло в чарівний пилок, що допомагає феям літати.

До цього свята всі готуються довго і ретельно, а для виготовлення скіпетра обирається найкраща фея-майстриня. Однак така велика відповідальність заважає Дінь-Дінь зосередитися, і у пориві запальності вона випадково розбиває чарівний камінь. Тепер існування всіх фей Долини залежить тільки від неї. Щоб врятувати фей Дінь-Дінь вирушає на пошуки чарівного дзеркала, яке зможе відновити втрачений камінь. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Феї: Загублений скарб онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Феї: Загублений скарб (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:116 | 0.455sec