загрузка...

Феї 3: Фантастичний порятунок

Феї 3 онлайн

Феї 3: Фантастичний порятунок

Серія: Феї
Назва: Феї: Фантастичний порятунок / Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Хто такі феї? Де вони живуть? Чим вони займаються? Ці чарівні істоти мешкають не тільки в казковому світі, а й в реальному теж. Про пригоди однієї з них і розповідає мультфільм. Маленька дівчинка Лізі приїжджає з батьком в будиночок на природі, щоб провести там ціле літо. Добра дівчинка щиро вірить в існування фей і потай сподівається побачити хоч одну з них. Але батько Лізі – вчений, який вважає, що все має бути підкріплено фактами, тому мрії дочки познайомитися з феями вважає марною тратою часу.

Одного разу доля дарує Лізі подарунок у вигляді знайомства з маленькою феєю на ім’я Дінь-Дінь, яка абсолютно випадково потрапляє в будиночок для фей, де її і побачила дівчинка. Щаслива Лізі не може повірити такій незвичайній знахідці, а в цей же час інші феї розробляють план чарівного порятунку своєї подруги Дінь-Дінь.

Досить читати — пора мультик Феї 3: Фантастичний порятунок онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Феї 3: Фантастичний порятунок – це продовження перших двох частин (Феї 1, Феї 2) мультика про фей, який можна подивитися онлайн на нашому сайті. Третя частина перенесе глядача у світ пригод головгої героїні – феї Дінь-дінь. Зохопливі пригоди та веселощі вже чекають на тебе. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Хіба є малюки, які не люблять казки? А якщо в цій казці беруть участь феї, він взагалі стає дуже популярним. Саме тому мультиплікаційний фільм «Феї 3: Фантастичний порятунок» так подобається всім маленьким дівчаткам.

В основі сюжету мультфільму історія про те, що фея Дінь-Дінь одного разу зустріла маленьку дівчинку на ім’я Ліззі. В принципі, ця дівчинка спіймала Дінь-Дінь. Ця зустріч змінила життя їх обох. Маля Ліззі щиро вірить у чари і магію, проте вона надмірно цікава. Фея прив’язується до Ліззі, яка дуже потребує справжнього друга. Заради того, щоб допомогти новому другові, фея Дінь-День вирішила піти на величезний ризик. У підсумку вона наражає на небезпеку не тільки своє життя, а й майбутнє країни фей в цілому.

Добра і чарівна історія про дружбу і взаємодопомогу – це мультик «Феї: Фантастичний порятунок». Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Феї 3: Фантастичний порятунок онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Феї 3: Фантастичний порятунок (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:147 | 0.599sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec