загрузка...

Феї: Таємниця магічних крил

Феї 4 онлайн

Феї 4: Таємниця магічних крил

Серія: Феї
Назва: Феї: Таємниця магічних крил / Secret of the Wings
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Новий повнометражний діснеєвский мультфільм. Чарівний світ казкової Долини фей відділений кордоном від небезпечного Зимового лісу. Феям заборонено туди ходити, але одного разу цікава Дінь-Дінь зауважує, що біля лісу її крила починають виблискувати як зірки. Ну як же після цього не укутатися гарненько і не вирушити досліджувати таємниче місце?

Досить читати — пора мультик Феї: Таємниця магічних крил онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Феї 4: Таємниця магічних крил – це продовження перших трьох частин (Феї 1, Феї 2, Феї 3) мультика про фей, який можна подивитися онлайн на нашому сайті. Четверта частина знову перенесе глядача у світ пригод головгої героїні – феї Дінь-дінь та розповість про таємницю магічних крил. Зохопливі пригоди та веселощі вже чекають на тебе. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Пригоди юної і дуже допитливою феї Дінь-Дінь тривають у веселому, барвистому мультфільмі. У казковому світі завжди існував кордон із Зимовим лісом, де ніколи не була жодна фея, адже з давніх часів всі вважають, що там існує велика небезпека. Але непосиді Дінь-Дінь дуже цікаво, що ж знаходиться там за кордоном. Одного разу вона перейшла кордон і побачила, що її крила почали переливатися і світитися, чого не було раніше.

Відчуваючи величезну цікавість, вона вирушає у цей дивовижний світ, щоб розгадати таємницю Зимового лісу. Попереду Дінь-Дінь чекає безліч цікавих і незвичайних відкриттів і знайомств, такоє юній феї належить врятувати свій світ від холоду, що насувається, адже ступивши на землю Зимового лісу вона порушила природний баланс. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Феї 4» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Феї: Таємниця магічних крил (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.591sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00021 sec