загрузка...

Феї

Феї онлайн

Феї

Серія: Феї
Назва: Феї / Tinker Bell
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про чарівний світ Долини Фей, де живе чарівна
фея на ім’я Дінь-Дінь. Вона дізнається, що її талант – бути майстринею. Однак Дінь-Дінь вважає, що лагодити якісь там каструлі і чайники – не таке вже й важливе заняття, як уміння інших фей. Але коли Дінь-Дінь вирішує зайнятися чимось іншим, то з цього на жаль не виходить нічого, окрім загального сумбуру. За допомогою своїх подруг вона розуміє, що головне в житті – бути чесною з самою собою, і тоді й народиться справжня магія.

Досить читати — пора мультик Феї онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у чарівний світ фей та розповість одну з найцікавіших анімаційних історій про фею Дінь-Дінь. Зохоплюючі пригоди та веселощі вже чекають на тебе. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Пригодницький мультфільм Феї розповість глядачеві про чарівний світ під назвою Долина Фей, який розташований на острові Нетландія, де живуть прекрасні створіння, наділені різними магічними здібностями. У цьому неймовірному світі живуть і трудяться на благо всього світу: фея світла Ірідесса, фея тварин Фауна, фея води Сріблянка, садова фея Розетта та безліч інших чарівних створінь. Вони виконують важливу роботу – дбають про природу, допомагають мінятися порами року, тваринам прокидатися від зимової сплячки, а сонечку світити яскравіше.

З першого сміху немовляти була народжена фея Дінь-Дінь. Її талант бути майстринею. Але яке ж було її розчарування, коли вона дізналася, що феї-майстрині не літають на Континент, щоб принести людям весну. Тоді Дінь-Дінь вирішує навчитися природному помахом чарівної палички, що тягне за собою пригоди як веселі, так і небезпечні. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Феї» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Феї (2008) онлайн українською дивитись
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:144 | 0.580sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00026 sec