загрузка...

Фінеас і Ферб у другому вимірі

Фінеас і Ферб у другому вимірі

Фінеас і Ферб у другому вимірі

Серія: Фінеас і Ферб
Мультсеріал: Фінеас і Ферб у другому вимірі / Phineas and Ferb The Movie: Across the 2nd Dimension
Рік: 2011
Тривалість: 01:17:00
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражне продовження успішного мультсеріалу «Фінес і Ферб», яке розповідає про пригоди двох тямущих і дуже винахідливих зведених братиків. У повнометражної версії цієї історії братам відкривається істина: їх качконіс Перрі насправді – секретний агент Пі. Однак той кошмар, що пережив бідолаха Перрі, коли його викрили, виявляється нічим у порівнянні з іншими проблемами. Після того, як Фінес і Ферб допомогли звести доктору Хайнцу Фуфелшмерцу двері в інший вимір, вони з жахом дізналися, що він насправді злий і дуже небезпечний геній.

Повний опис: Фантастичний мультфільм є першим повнометражним мультиком, знятим за мотивами мультсеріалу Фінес і Ферб, і розповідає про пригоди братів, а також їх сестри Кендес і улюбленця всього сімейства качкодзьоба Перрі. У сюжеті мультика Перрі святкує п’ятирічний ювілей життя в сім’ї хлопців, а також на службі в секретному агентстві О.Б.К.А. Незважаючи на свято, він отримує секретне завдання знешкодити злого генія доктора Фуфелшмертца, який створив своє нове творіння, здатне переносити людей в інший вимір.

В іншому вимірі всім заправляє ніхто інший, як доктор Фуфелшмертц, а жителі змушені ховатися від нього через острах жорстокого тиранічного владики. Правда, серед заляканих жителів знайшлися ті, хто веде боротьбу з Фуфелшмертцем, а також хаосом і беззаконням. Випадково потрапивши в інший вимір хлопцям доведеться пережити цікаві моменти і зробити несподівані відкриття. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Фінеас і Ферб у другому вимірі».

1   2
 

Фінеас і Ферб у другому вимірі (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.12MB | MySQL:145 | 0.570sec