загрузка...

Франкенвіні

Франкенвіні онлайн

Франкенвіні

Назва: Франкенвіні / Frankenweenie
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:27:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Що може статися, якщо повернути до життя загиблого пса? У хлопчика Віктора загинув пес на прізвисько Спаркі. Він загинув в результаті нещасного випадку. Для хлопчика це стало великим потрясінням. Тому він вирішив повернути свого друга до життя будь-яким способом. На допомогу йому прийшла наука. Тепер вони були знову разом: Віктор і Спаркі. Але ось така ситуація чомусь не сподобалася псу, і він втік. І тоді все місто, батьки хлопчика і його вчителя, дізналися, що наслідки такого повернення до життя можуть бути по-справжньому жахливими. Мультик знятий Тімом Бертоном на студії Діснея. Запрошуємо дивитися мультик Франкенвіні онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Несподівано у Віктора гине його вірний пес по кличці Спаркі. Це був справжній шок для хлопця, адже з псом він проводив практично весь свій час, він був для нього найдорожчим іншому у всьому світі. Після його смерті Віктор не хотів змиритися з реальність, тому вирішив шукати відповіді в науці. Дивним способом йому вдається повернути Спарка до життя. Але на цьому пригоди хлопчика не закінчилися. Після того як його пес ожив, він одразу втік від нього. Тепер всі жителі містечка дізналися про воскресіння песика і про те, що воно тягне за собою небезпечні і дуже дивні наслідки.

Цікавий  сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Франкенвіні» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Франкенвіні (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.36MB | MySQL:159 | 0.558sec