загрузка...

Гладіатори Риму

Гладіатори Риму онлайн

Гладіатори Риму

Назва: Гладіатори Риму / Gladiatori di Roma
Тривалість: 01:34:00
Випуск: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Коли поблизу міста Помпеї в давнину сталося виверження вулкана, це призвело до знищення цього населеного пункту, а також до різного роду трагічних наслідків. Наприклад, малюк Тім виявився круглим сиротою. На виручку приходить генерал на ім’я Кірон. Але влаштувавши Тіма в гладіаторську школу, він не отримує бажаних результатів. Тім чи то лінується, чи то просто насильство в будь-якій формі його відштовхує, але бійцем він не хоче ставати.

Досить читати – пора мультик вмикати! Запрошуємо тебе на онлайн перегляд мультфільму «Гладіатори Риму»  на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Трохи пізніше, подорослішавши, Тім закохується. Об’єктом його жадання стає красуня Лючілла, заради розташування якої, здається, все ж доведеться постаратися стати героєм. Щоб допомогти, тепер вже інша красуня, Діана докладає зусиль. Це богиня полювання і фахівець з гладіаторських боїв, проте чи є гарантія, що Тім таки стане гладіатором і взагалі чоловіком в римському розумінні цього слова? Щось дуже несхоже. Отож, нумо дивитися цікавий та веселий мультик “Гладіатори Рима” онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...


Інші мультики


Ви можете Залишити коментар
WordPress: 21.09MB | MySQL:127 | 1.686sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00041 sec