загрузка...

Гномео і Джульєтта

Гномео і Джульєтта онлайн

Гномео і Джульєтта

Назва: Гномео і Джульєтта / Gnomeo & Juliet
Тривалість: 01:20:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Чергова постановка на всесвітньо відомого твору Вільяма Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Цього разу унікальна інтерпретація являє собою сюжет про протиборство між сім’ями гномів. Судячи світовому рейтингу, мультик не отримав дуже великого успіху, хоча деякі моменти сюжету, наприклад, його фінал, заслуговують окремої похвали. Відома історія постане у незвичайній формі. Для глядачів гарантується море позитиву. Запрошуємо дивитися мультик Гномео і Джульєтта онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сучасна інтерпретація відомого твору Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта», яка розповідає про протиборство двох сімей садових гномів. Цей анімаційний фільм відмінно підійде для сімейного перегляду. Події розгортаються в місті Стратфорд-на-Ейвоні, на батьківщині Шекспіра. Дві сім’ї садових гномів живуть у постійному суперництві. Сусіди, містер Капулетті і місіс Монтеккі, затяті фанати садівництва, сади яких сповнені гіпсовими гномами.

І лише варто людям відвернутися, як гноми оживають, і продовжують боротьбу своїх господарів. Гноми Капулетті – Червоні гноми у Красному саду, або гноми Монтеккі – Сині гноми в Синьому саду? Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Гномео і Джульєтта» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

  
 

Гномео і Джульєтта (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:138 | 0.497sec