загрузка...

Гномео і Джульєтта

загрузка...
Гномео і Джульєтта онлайн

Гномео і Джульєтта

Назва: Гномео і Джульєтта / Gnomeo & Juliet
Категорія: літера “Г”
Тривалість: 01:20:22
Рік: 2011
Мова: Українська + Російська

Короткий опис: Мультфільм “Гномео і Джульєтта” – це чергова постановка на всесвітньо відомого твору Вільяма Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Цього разу унікальна інтерпретація являє собою сюжет про протиборство між сім’ями гномів. Судячи світовому рейтингу, мультик не отримав дуже великого успіху, хоча деякі моменти сюжету, наприклад його фінал, заслуговують окремої похвали.

Повний опис: Сучасна інтерпретація відомого твору Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта», яка розповідає про протиборство двох сімей садових гномів. Цей анімаційний фільм відмінно підійде для сімейного перегляду. Події розгортаються в місті Стратфорд-на-Ейвоні, на батьківщині Шекспіра. Дві сім’ї садових гномів живуть у постійному суперництві. Сусіди, містер Капулетті і місіс Монтеккі, затяті фанати садівництва, сади яких сповнені гіпсовими гномами.
І лише варто людям відвернутися, як гноми оживають, і продовжують боротьбу своїх господарів. Гноми Капулетті – Червоні гноми у Красному саду, або гноми Монтеккі – Сині гноми в Синьому саду?

Цікавий та захоплюючий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Гномео і Джульєтта».

  

загрузка…

Насолоджуйтесь переглядом

 

загрузка...

Сподобався мультик? - Розкажи друзям

Оціни мультик:

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (4 голос (-и, -ів): 4.25 з 5)
Loading ... Loading ...

Читай твіттер

Twitter @t_vernydub

Підписуйся на оновлення:


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 4.64MB | MySQL:127 | 0.275sec