загрузка...

Геркулес

Геркулес онлайн

Геркулес

Назва: Геркулес / Hercules
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:33:00
Рік: 1997
Мова: Українська

Короткий опис: Волт Дизней запрошує тебе вирушити у незабутню подорож до Стародавньої Греції, країну наймогутнішого силача – Геркулеса. Правитель підземного царства скинув нащадка богів з Олімпу, і тепер, щоб повернутися на священну гору, Геркулес повинен зробити подвиг і стати справжнім героєм. Які пригоди його чекають на цьому непростому шляху?

Досить читати – пора мультик Геркулес онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що розповість про наймогутнішого героя всіх часів і народів – Геркулеса. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: На Олімпі велике свято – всі боги радіють народженню сина Зевса, Геркулеса, крім брата Зевса – повелителя загробного світу Аїда. Провидець передбачив йому правління Олімпом в недалекому майбутньому, але перешкодити йому може лише спадкоємець Зевса. Хитрий Аїд наказує своїм слугам викрасти дитину, напоїти його зіллям, яке позбавить його божественної сили, а потім убити. Але слуги допустили промах і Геркулес залишився живим. Пройшли роки, Геркулес став дорослим і дуже сильним юнаком.

Він випадково дізнається від своїх прийомних батьків правду про своє походження і вирушає на Олімп до батька Зевса. Однак, там його чекає розчарування, щоб повернутися на Олімп йому необхідно стати богом і зробити чимало подвигів. Разом зі своїм крилатим конем Пегасом Геркулес вирушає на зустріч пригодам і подвигам. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Геркулес» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Геркулес (1997) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:147 | 0.593sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec