загрузка...

Гоп

Гоп онлайн

Гоп

Назва: Гоп / Hop
Тривалість: 01:35:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Головний герой мультфільму – пасхальний зайчик. Він був дуже крутий і весь час мріяв про одне – підкорити своєю чарівністю Голлівуд, а хобі мав зайчик таке гучне – він любив барабанити в барабани. І все це було б нічого, якби тільки не дивна здатність цього маленького зайчика, і ця здатність не вміння зайчика говорити по-людськи, а набагато цікавіше. Дивіться які пригоди чекають на нашого кролика. Запрошуємо дивитися мультик Гоп онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Історія розповідає про одного особливого пасхального кролика. Всю свою молодість цей вухатий хотів стати знаменитим і прославитися в Голлівуді. Ну а улюбленим його заняттям було барабанити на барабанах. Ось такий загалом, музичний кролик, до того ж, ще і говорить. Ну це ще не все те що робить особливим, по справжньому особливим цього вухатого робить те, що він какає різнокольоровими цукерками:)

Цікавий та захоплюючий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Гоп» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

  
 

Мультфільм Гоп (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:126 | 0.494sec