загрузка...

Горбань Нотр Даму 2

Горбань Нотр Даму 2 онлайн

Горбань Нотр Даму 2

Назва: Горбань Нотр Даму 2 / The Hunchback of Notre Dame ІІ
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:06:00
Рік: 2002
Мова: Російська

Короткий опис: Пригоди Діснеївського Квазімодо тривають. Тепер, коли немає Фролло, Квазімодо дзвонить у дзвін за допомогою свого нового друга – маляти Зефіру, сина Есмеральди і Фоебуса. Одного разу Квазімодо випадково заходить в мандруючий цирк злого чарівника Сарушен і закохується в його асистентку Меделін. Але жадібний Сарушен змушує Меделін, обдуривши Квазімодо, допомогти вкрасти знаменитий дзвін з Нотр Дамського собору, який потрібен йому, щоб за допомогою чарів домогтися могутності.

Досить читати – пора мультик Горбань Нотр Даму 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що розповість чергову історію про горбаня Квазімодо та його цікаві пригод, що розвеселять кожного. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультфільм продовжує розповідати про пригоди Квазімодо і його друзів. Минуло кілька років після подій розказаних в першій частині. Есмеральда і капітан Феб одружилися, у них підростає чудовий син по імені Зефір, який допомагає горбаню Квазімодо дзвонити у величезний дзвін Собору Паризької Богоматері.

В цей же час у місто приїжджає бродячий цирк під керівництвом чаклуна Сарушен, який задумав викрасти знаменитий дзвін, оброблений коштовними каменями зсередини. За допомогою своєї помічниці Мадлен, яка повинна відволікати Квазімодо, він починає здійснювати свій підступний і хитрий план. Однак, Сарушен не очікував того, що юна Мадлен може подружитися з потворою-горбанем. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Горбань Нотр Даму 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Горбань Нотр Даму 2 (2002) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:143 | 0.573sec