загрузка...

Горбань із Нотр Даму

Горбань Нотр Даму онлайн

Горбань Нотр Даму

Назва: Горбань із Нотр Даму / The Hunchback of Notre Dame
Категорія: Дісней
Тривалість: 00:42:00
Випуск: 1996
Мова: Українська

Короткий опис: Молода циганка Есмеральда заробляє на життя танцями. У неї є друзі, але недоброзичливці настільки могутні, що Есмеральда потрапляє у в’язницю. Дзвонар Квазімодо влаштовує дівчині втечу. А потім рятує її, коли засліплений ненавистю єпископ Фролло намагається сам розправитися з нею. Цей мультфільм, на відміну від відомого роману В. Гюго, закінчується щасливо для головних героїв.

Досить читати – пора мультик Горбань Нотр Даму онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що розповість про прекрасну історію кохання. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Музичний мультфільм заснований на романі Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері» і розповідає дивовижну історію кохання хлопця-виродка до красивої дівчини-циганки. Самотній, потворний горбань Квазімодо прислуговує в соборі Паризької Богоматері, де виконує роль дзвонаря. У нього немає ні друзів, ні рідних, він дуже самотній і нещасний. Одного разу, під час проведення щорічного фестивалю, Квазімодо побачив, як на площі танцювала красива циганка Есмеральда.

Своїм танцем дівчина заворожила всіх навколо, а горбань навіть закохався в неї. Коли дівчина потрапляє у в’язницю, горбань рятує її і вкриває в стінах собору. Незважаючи на те, що Есмеральда не може відповісти на почуття Квазімодо і любить капітана Феба, горбань все одно допомагає їй уникнути розправи злобного єпископа Фролло, який жадає або отримати любов дівчини, або вбити її. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Горбань із Нотр Даму» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Горбань із Нотр Даму (1996) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Горбань із Нотр Даму”

  1. iryna says:

    У описі один мультик, а на відео зовсім інший.

Написати коментар

WordPress: 21.29MB | MySQL:153 | 0.559sec