загрузка...

Хортон

Хортон онлайн

Хортон

Назва: Хортон / Horton Hears a Who!
Тривалість: 01:26:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик розповість нам історію, яка трапилася в Африці з слоном по імені Хортон. Ось одного разу наш вухатий герой знайшов пушинку, з якої йому долинув голос. Але цей голос чув тільки слоник, а всі друзі його прогнали, повідомивши що він зійшов з розуму. Але як виявилося на пушинці дійсно хтось є, а точніше там живе ціле місто ліліпутів, які й не думали що вони такі маленькі. І тепер життя маленьких істот у лапах слона Хортона. Запрошуємо дивитися мультик Хортон онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет мультфільму Хортон оповідає про веселі пригоди слоненяти, якого природа нагородила такими великими вухами, що він здатний чути розмови квітів. Одного разу слоненя Хортон почув ледве чутні голоси, що лунають з пушинки на конюшині, і сильно здивувався дізнавшись, що там мешкає ціла країна маленьких істот, які живуть у незвичайному Хтось місті. Управляє містом мер Нед, у якого цілих 96 дочок і всього один син Джо-Джо.

Маленьким, беззахисним жителям Хтось міста загрожує небезпека великого світу ззовні і тоді Хортон вирішує врятувати населення квітки, помістивши конюшину у відокремленій печері. Однак, інші звірі не можуть чути так добре, як Хортон, вони не знають про існування маленьких мешканців, тому вважають нашого героя божевільним. Але Хортону все одно, він має намір врятувати жителів Хтось міста і зробить для цього все від нього залежне. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Хортон» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Хортон (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Хортон”

  1. Юля says:

    Надибала на це, як шукала мультик іще радянських часів. “Ми є хтось” чи щось таке. Ніде не можу знайти. ТО не плагіат – оцей Хортон?

Написати коментар

WordPress: 20.44MB | MySQL:100 | 0.420sec