загрузка...

Губка Боб: Життя на суші

Губка Боб: Життя на суші

Губка Боб: Життя на суші

Серія: Губка Боб
Назва: Губка Боб: Життя на суші / The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
Тривалість: 01:33:00
Рік: 2015
Мова: Українська

Короткий опис: Нова захоплива і досить-таки весела історія. Головним персонажем є легендарний Губка Боб Квадратні Штани. Якщо ж Боб і робить якісь безрозсудні вчинки, то швидше за все це трапляється з вини своїх незграбних і безголових приятелів, які вічно його в щось втягнуть. Цей знаменитий на весь світ герой любить пускати великі мильні бульбашки, готувати крабсбургери, ловити медуз і займатися карате.

Одного разу, головний герой дізнається про зникнення одного унікального рецепту, тому він вирішується самостійно знайти його. Пошуки приводять нашого відважного герой в наш вимір, де його чекають дуже небезпечні пригоди. Запрошуємо подивитися мультик Губка Боб: Життя на суші онлайн на нашому ресурсі. Насолоджуйтесь переглядом.

Повний опис: Пірат нарешті добирається до чарівної книги, яка в силах здійснити будь-який підступний план. Він хоче зруйнувати Водяний світ. Але для щастя йому не вистачає лише останньої сторінки, яку охороняє в глибокій морській безодні легендарний Губка Боб. Морський розбійник завдає атаку по підводному царстві і роздобуває заповідну сторінку. Щоб зберегти свій світ, Губка Боб і його друзі вирушають на сушу на пошуки книги. Першою зупинкою в людському вимірі стає спекотний пляж, який таїть купу небезпек. Однак, головним героям доведеться пройти всі перепони, щоб зупинити злого Пірата для уникнення масштабної катастрофи. Запрошуємо подивитися мультик Губка Боб: Життя на суші онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

  
 

Губка Боб: Життя на суші (2015) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 7 “Губка Боб: Життя на суші”

 1. Сергий says:

  где мульт ]:-> =-O *TIRED* *STOP*

 2. Данил says:

  коли вийде мульт я дуже довго чекаю!!! *HELP* 🙁

 3. тимур проказов says:

  где где где етат мульт я уже абыскал 5 сайтав где он аааааааааааааааааааааааааааа ]:-> 😐
  🙁

 4. Валунець says:

  🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 @= @= @= @= @= @= @= 😡 😡 😡 😡 😡 😡 :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ *TIRED* *TIRED* *TIRED* *TIRED* *STOP* *STOP* *STOP* *STOP* *UNKNOWN* *UNKNOWN* *UNKNOWN* *NO* *NO* *NO* *NO* *NO* *SORRY* *SORRY* *SORRY* *SORRY* *SORRY* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP*

 5. Златка Українка says:

  Мені дуже сподобалося,класнючий мультфільм:) *CRAZY* *THUMBS UP* *DANCE* *YAHOO* 😀 😉 =) 8) Я раджу подивитись:)

 6. анатолий says:

  мне понравилось оченнннньььььь ]:-> *MACHO* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

 7. олег says:

  *CRAZY* 😀 😛 😛 😛 😛 😀 😀 😀 =) 8) 8) 8) *HELP* *HELP* *LOL* *LOL* *BRAVO* *BRAVO* *WASSUP* *HELP* *MACHO* >:o

Написати коментар

WordPress: 20.5MB | MySQL:107 | 0.738sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00053 sec