загрузка...

Ігор

Ігор онлайн

Ігор

Назва: Ігор / Igor
Тривалість: 01:27:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: У місті під назвою Малярія щороку збираються усі найкращі вчені, які служать на стороні зла і беруть участь у змаганнях на “Ярмарку Зла”. Кожен хоче перемогти – створити злісну машину, і кожному вченому дають у розпорядження слугу – горбатого виродка, якого звуть Ігорем.

Але один з горбатих прислужників втомився від того, що він потрібен тільки для включення рубильника на пристроях зла. І він вирішує сам створити свого монстра-робота, потайки від усіх він майструє величезну жінку і називає її Євою. Але, як виявилося монстр-дівчина не хоче творити зло, а навпаки хоче присвятити себе мистецтву, ставши актрисою. Надій у Ігоря все менше отримати величезний грошовий приз за винахід монстра, який творить зло. Запрошуємо дивитися мультик Ігор онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Щороку в похмурій країні Малярії найкращі вчені уми змагаються на Ярмарку Зла. Кожен злий геній прагне зробити найстрашніший винахід і продати на ярмарку за скажені гроші. Кожен вчений має у своєму розпорядженні слугу-виродка, горбатого карлика на ім’я Ігор, при чому всіх слуг звати Ігор. Вони служать беззаперечно і здатні тільки на те, щоб включати рубильник жахливої ​​установки. Але один Ігор втомився від такого жахливого ставлення до себе і вирішив змінити порядок речей.

Він потайки створює свого монстра в лабораторії злого вченого. За допомогою своїх друзів безсмертного зайця і мозку в посудині він створив гігантську жінку і назвав її Євою. Але надії Ігоря на те, що Єва стане найбільшим злом згасли відразу ж. Дівчина-гігант вважає себе великою актрисою і абсолютно не збирається допомагати Ігорю творити злі справи. А Ярмарок Зла вже зовсім скоро і часу Ігорю залишається дуже мало, щоб змінити своє становище. Цікавий та захоплюючий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Ігор» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (6: 4.67)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.86MB | MySQL:114 | 0.402sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00036 sec