загрузка...

Індики: Назад у майбутнє

Індики: Назад у майбутнє онлайн

Індики: Назад у майбутнє

Назва: Індики: Назад у майбутнє / Free Birds
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Регі та Брок, щоб у святковому меню була індичка. Їм належить відшукати машину часу, щоб повернутися на триста років в минуле. Вони здійснюють свої плани і знаходять машину часу. Реггі та Брок сподіваються прибрати раз і назавжди індичку з святкового меню, щоб врятуватися самим і врятувати своїх рідних побратимів. Вони знають, що змінять всю історію майбутнього, щоб в недільню вечерю ні в якому випадки на святковому столі не з’явилася індичка. Зараз все в руках цих двох індиків-веселунів. Чи буде індичка в святковому меню? Запрошуємо подивитися мультик «Індики: Назад у майбутнє» онлайн на нашому ресурсі “Мультфільми». Захопливі та смішні пригоди двох індиків сподобаються і дитині, і дорослому.

Повний опис: Мультик розповідає про пригоди двох індиків, які постійно сперечаються один з одним. Однак напередодні одного релігійного свята їх задумують використати в якості головної страви на стіл. Тому індики розсерджені, вони стають несамовитими і лютими.

Реггі та Брок намагаються скасувати дурний, на їх погляд, звичай святкувати разом з індичим м’ясом на столі. Однак для цього їм просто необхідно переміститися назад в історію для того, щоб перервати народження тієї самої думки про смачну індичатину. Два приятелі шукають машину часу, яку можна використовувати для подорожей по часовому континууму. Однак після знаходження машини часу індики все ж досить спантеличені. Вони не можуть звикнутися з думкою, що їм потрібно здійснювати подорож кудись там. Після того, як вони все ж це зроблять, сама історія починає здійснювати з ними забавні жарти. Що з цього вийшло? Найкраще – це увімкнути і плеєр дивитися мультфільм “Індики: Назад у майбутнє” онлайн українською на нашому сайті.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (31: 4.48)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

1 коментар “Індики: Назад у майбутнє”

  1. Богдан Скоринович says:

    Дуже класний мультфільм, а особливо його кінцівка . Я думав що вони полетять кудись перед його переглядом, але пошуки машини часу захопливіші . Раджу подивитися

Написати коментар

WordPress: 32.89MB | MySQL:116 | 0.377sec