загрузка...

Історія іграшок 2

Історія іграшок 2 онлайн

Історія іграшок 2

Серія: Історія іграшок
Назва: Історія іграшок 2 / Toy Story 2
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:32:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: Як шкода, що дорослі не знають речі, очевидні кожній дитині – іграшки, які здаються нерухомими, можуть ожити і брати участь в самих неймовірних пригодах, як тільки закриються двері. Вам надається унікальна можливість доторкнутися до дивовижного іграшковому світу, повного таємниць і загадкових історій. У родині хлопчика Енді всі іграшки на чолі з ковбоєм Вуді живуть безтурботно і щасливо. Але одного разу іграшки не виявили серед себе ковбоя – його вкрав колекціонер заради великих грошей, які пропонує музей іграшок за єдиний екземпляр ковбоя Вуді. Базз Лайтер так просто це не залишить.

Повний опис: Сюжет чудового мультфільму Діснея – “Історія іграшок 2” продовжує розповідати про пригоди улюблених героїв в світі живих іграшок. В кімнаті хлопчика Енді тривають веселі ігри з його улюбленими іграшками ковбоєм Вуді, космічний рейнджер Базз Лайтер, поросям-скарбничкою Хемм та іншими. Але одного разу таємний зловмисник викрадає ковбоя Вуді прямо з дворового розпродажу іграшок. Розслідувати справу береться Базз Лайтер, який дізнається, що викрадачем Вуді є якийсь колекціонер на ім’я Ел, який збирається продати рідкісну колекцію іграшок японському музею.

Для повної колекції йому якраз не вистачало ковбоя Вуді. У будинку Ела Вуді познайомився з такими ж іграшками, як і він: дівчинкою-ковбоєм Джессі, літнім старателем Пітом-вонючка, дізнався, що він виявляється шериф і у нього є вірний кінь Булзай. На порятунок Вуді відправляються всі іграшки Енді на чолі з Базз Лайтером. Їм належить нелегкий і далекий шлях до будинку Ела, порятунок не тільки одного ковбоя Вуді, але й інших іграшок. Отож запрошуємо Вас на перегляд захопливого мультику “Історія іграшок 2” онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Історія іграшок 2 (1999) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.918sec