загрузка...

Історія іграшок 3

Історія іграшок 3 онлайн

Історія іграшок 3

Серія: Історія іграшок
Назва: Історія іграшок 3 / Toy Story 3
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:43:00
Випуск: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Чудовий мультфільм Дісней знайшов своє продовження. Ось уже Енді вісімнадцять років і через кілька днів він відправиться в коледж. Але що ж буде з його улюбленими іграшками? Невже на них чекає те ж саме, що часто трапляється в такому випадку? Невже вони вирушать прямим рейсом на горище і припадуть пилом небуття? Ні, все буде набагато веселіше. Запрошуємо дивитися мультик Історія іграшок 3 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: На них чекають нові пригоди, і цього разу – це буде втеча. Цей мультик є відмінним завершенням чудової мультиплікаційної трилогії Історія іграшок. Це один з тих мультиплікаційних фільмів, після яких залишається приємні почуття доброти, з якими хочеться поділитися з оточуючими.

Безсумнівно, цей мультфільм не залишить байдужим ні дорослого, ні дитину. Він всім припаде до душі, адже перед нами один з кращих творінь анімації на сьогоднішній день. Всі знають неперевершену студію Pixar за її шедеврами, і ось, в черговий раз, вони довели, що все ще продовжують свою місію дарувати такі подарунки і радість глядачам. Мультфільм Історія іграшок 3 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Історія іграшок 3 (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:145 | 0.567sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec