загрузка...

Історія іграшок

Історія іграшок онлайн українською

Історія іграшок

Серія: Історія іграшок
Назва: Історія іграшок / Toy Story
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:21:00
Випуск: 1995
Мова: Українська

Короткий опис: Перша частина розповідає про іграшки, які, залишившись наодинці, починають жити своїм власним життям. Кожна з іграшок страшно боїться набриднути, бути покинутою і забутою, заміненої іншою. Кожна іграшка бачить своє щастя в тому, щоб доставляти своєму господареві якомога більше радості. Запрошуємо дивитися мультик Історія іграшок онлайн на нашому сайті.

Повний опис: З жахом іграшки дізнаються про те, що черговий жахливий день народження хлопчика Енді відбудеться трохи раніше через майбутній переїзду сім’ї до іншого нового і просторого особняка. Цей день запам’ятався нашому ковбою Вуді надовго. Чергова нова іграшка виявилася з високим почуттям честолюбства – з’явившись, вона відразу заявила про свої повноваження лідера. Нічого дивного адже іграшкою виявився Баз Лайтер – патрульний космічних кораблів з усякими крутими гаджетами, типу лазерної зброї в рукаві, крил, які миттєво розкриваються при першій необхідності.

Що може зробити проти цього простий шнурок, який дозволяє ковбою вимовляти всякі фрази, варто лише смикнути його гарненько (адже діти навіть не підозрюють, що ковбой може розмовляти без всяких шнурків). Цей космічний рейнджер впевнений, що саме він є великим героєм. А як закінчилося протистояння цих двох лідерів дивіться у мультфільмі “Історія іграшок” онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Історія іграшок (1995) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:147 | 0.585sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec