загрузка...

Історія іграшок. Всі частини

Історія іграшок всі частини онлайн

Історія іграшок. Всі частини

Серія: Історія іграшок
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: ~ 1 год. 30 хв.
Випуск: 1995-2011
Мова: Українська

Короткий опис: Пропонуємо Вашій увазі всі серії цікавого та захопливого мультфільма “Історія іграшок”. Здається, розповідати про цей популярний мультик немає сенсу. Адже герої з нього запам”яталися глядачеві ще з далекого 1995 року, коли вийшов перша частина – Історія іграшок. Вже тоді мультик здивував усіх своєю яскравістю і реальністю мультяшних героїв, але це і не дивно, бо мультфільм став першим, який створили за допомогою комп”ютерної графіки. В основі сюжету лежать пригоди іграшок Енді, які, виявляється, живуть самостійним життям, доки хазяїна немає вдома.

Повний опис: Історія іграшок 1 – Мабуть, кожна дитина, як і кожний дорослий у дитинстві, вірить, що її іграшки живі, що коли вона залишає їх одних, то вони починають оживати, спілкуватися між собою, займатися своїми справами. Цей мультиплікаційний фільм дозволяє переконатися їм в своїй правоті.

Основна ідея фільму – кожна іграшка боїться набриднути, стати забутою, заміненою іншою, тому що весь сенс їхнього існування приносити щастя своїм господарям.

Історія іграшок 2 – Прекрасне продовження знаменитого мультфільму від студій Піксар та Дісней, що заслужив визнання і любов глядачів по всьому світу – тепер ще яскравіше, більш захоплююче і цікавіше! У цьому чудовому мультфільмі глядач потрапляє у незвичайний світ і дізнаєтся, чим же ж займаються іграшки, коли десь далеко затихають ваші кроки.

Історія іграшок 3 – Енді майже 18 років. Він збирається їхати в коледж. А його іграшки (ковбой Вуді, Базз Лайтер та інші) тепер думають лише про одне – куди закине їх доля? На горище, на смітник або, може бути, в дитячий садок «Сонечко»? Події розвиваються в найнесподіванішому напрямку, і пригоди улюблених героїв продовжуються!

Історія іграшок: Самозванець – Короткометражний мультфільм від студії Pixar з персонажами мультфільму “Історія іграшок”.

Історія іграшок: Відпочинок на Гаваях – Цього разу іграшки Кен і Барбі, дуже розчаровані тим, що не потрапили разом з їх юною господинею на Гаваї. Але інші іграшки так просто цього не облишать. Вони влаштують гавайські канікули прямо в дитячій спальні.

Історія іграшок 1   1   2
 

Історія іграшок: всі частини онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:145 | 0.748sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00032 sec