загрузка...

Історія іграшок 4

Мультфільм Історія іграшок 4 (2019) онлайн дивитися українською

Історія іграшок 4

Назва: Історія іграшок 4 / Toy Story 4
Категорія: Скоро, Дісней
Тривалість: 00:02:00
Рік: 2019
Дата виходу (в Україні): 20.06.2019
Мова:

Опис: Мультфільм «Історія іграшок 4» – продовження знаменитої кінофраншизи. Мультик, який об’єднав дітей з усього світу любов’ю до чудово прописаних героїв, знову розповість про їхнє неймовірне життя, повне труднощів, колотнеч і тріумфальних моментів.

Пустотливий ковбой на ім’я Вуді брав участь у багатьох пригоди, неодноразово потрапляв у найдивовижніші колотнечі і кожен раз виходив сухим із води. Після подій триквела його будні протікають за запланованим ритмом. Колишній власник Енді завжди грався Вуді як героєм № 1 у вигаданих ним же сценаріях, але ось новий господар в особі дівчинки Бонні так не вважає. Масла у вогонь підливає і розставання з лялькою Бо Піп, до якої Вуді має палкі почуття.

Разом зі своїми друзями відважний ковбой повинен вирушити в дивну пригоду. У ході чергової вилазки в небезпечний для іграшок світ, приятелям доведеться зіткнутися з випробуваннями, які вимагають максимальної кмітливості та обережності. Мультфільм Історія іграшок 4 онлайн дивитися українською на нашому сайті.

Історія іграшок 4 (2019) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.12MB | MySQL:136 | 0.545sec