загрузка...

Іван Царевич та Сірий Вовк 3

Іван Царевич та Сірий Вовк 3 онлайн

Іван Царевич та Сірий Вовк 3

Назва: Іван Царевич та Сірий Вовк 3 / Иван Царевич и Серый Волк 3
Тривалість: 01:17:00
Рік: 2016
Мова: Українська [MIC]

Короткий опис: У попередній частині мультфільму Іван одружився на Василині Прекрасній, єдиній дочці царя-батюшки. Святкування було помпезним, але після гуляння життя молодят стає одноманітним і розміреним, романтика змінюється сірими буднями, і Василина все частіше скаржиться на самотність.

Такий побут не до душі красуні. Вона вимагає від благовірного більше уваги і вмовляє його вирушити в довгоочікувану весільну подорож. Вовк і Кіт допомагають їм вирушити в дорогу на летючому килимі. Події в королівстві змушують головних героїв повернутися додому і поринути у вир пригод та інтриг. Запрошуємо дивитися мультик Іван Царевич та Сірий Вовк 3 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет пригодницького мультфільму продовжує розповідати про веселе життя незвичайної, але спритної парочки кращих друзів. Втомився цар-батюшка за довгі роки правління у Тридев’ятому царстві. На свій 150-ий ювілей вирішив цар піти на пенсію, тим більше, що керувати царством може молодий і повний сил приймач Іван Царевич. Не встиг Іван Царевич приступити до державних справ, як кохана дружина Василина заявила, що весілля було три роки тому, а романтичної подорожі у них так і не було. Бажаючи порадувати кохану, Іван Царевич наважився покинути царство і вирушити у весільну подорож на килимі-літаку.

Ось тільки разом з подружжям в дорогу вирушають і вірні друзі – Сірий Вовк і учений Кіт. За головного в Тридев’ятому царстві залишають звичайне опудало, щоб вороги боялися. Однак поки мандрівники знайомляться з культурою інших держав, у рідному царстві починають відбуватися недобрі справи. Опудало виявилося не простим, а дуже підступним лиходієм, який має намір прибрати царство в свої руки. Мультфільм Іван Царевич та Сірий Вовк 3 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Іван Царевич та Сірий Вовк 3 (2016) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:147 | 0.551sec