загрузка...

Кіт у чоботях

Кіт у чоботях онлайн

Кіт у чоботях

Назва: Кіт у чоботях / Puss in Boots
Категорія: Шрек
Тривалість: 01:30:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Новий мультфільм від творців “Шрека” розповість про пригоди одного з найулюбленіших героїв анімаційних фільмів про Шрека – Кота в чоботях. Сюжет розповідає про ті роки, коли Кіт об’єднується з розумним Шалтай-Болтаєм і кмітливою Кітті, щоб вкрасти знаменитого Гуся, що несе золоті яйця. На шляху до багатств на головного героя чекають пригоди, знайомства, що зроблять його мудрішим. Запрошуємо дивитися мультик Кіт у чоботях онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Веселий мультфільм від кінокомпанії DreamWorks “Кіт у чоботях” розповідає історію життя небезпечного вбивці велетнів за прізвиськами Ель Маріачі, Ель Діабло, Десперадо, а по простому – рудого кота з сумними очима з мультика “Шрек 2”. Сюжет розповідає про ранній період життя Кота в чоботях, про його дитинство і пригоди до зустрічі з зеленим огром.

Разом зі своїм давнім другом-ботаном яйцеподібним Дурниця і його знайомої Кицею, спритною злодійкою і аферисткою, Кіт у чоботях відправляється на пошуки загадкового гусака, який несе золоті яйця. На героїв чекає безліч пригод та історія зради і великої любові. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Кіт у чоботях» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Кіт у чоботях (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:148 | 1.017sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec