загрузка...

Книга життя

Книга життя постер

Книга життя

Назва: Книга життя / Book of Life
Тривалість: 01:35:00
Рік: 2015
Мова: Українська

Короткий опис: Події мультика відбуваються у фантастичному, неймовірно барвистому світі, де живе юнак на ім’я Маноло. Його життя складається таким чином, що він змушений розриватися між очікуваннями його сім’ї та бажаннями його серця. Перш ніж вибрати той шлях, який стане його долею, головний герой вирушає в неймовірну подорож через дивовижні світи, де йому доведеться зустрітися зі своїми найбільшими страхами і побоюваннями. Запрошуємо подивитися мультик Книга життя онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Головному герою мультиплікаційної стрічки, бажаючому найрішучішим чином змінити долю, доведеться спочатку подолати власні страхи і навчитися прислухатися до велінням свого серця. Маноло прагне осягнути мистецтво гри на гітарі і звернути на стебе увагу  Марії, дівчини неземної краси. Однак, романтик Маноло стикається з дещо іншим бажанням власних батьків. Під час святкування Дня мертвих, національного свята всіх мексиканців, юнак відправиться в захоплюючу подорож одночасно трьома світами і саме там йому вдасться остаточно розібратися з власним призначенням.

У Маноло є могутній суперник – Хоакін. Міцний тілом і цинічний красавчик також жадає відносин з Марією і не бажає поступатися її нікому, завдяки підступному втручанню темних сил перевага виявиться на стороні Хоакіна, а Маноло вкусить змія і він опиниться в зовсім іншому світі. Потрапивши в царство мертвих, хлопець розуміє, наскільки безрозсудними були його деякі вчинки в тому, земному житті, і чимало дорогоцінного часу було витрачено даремно, але тепер щось змінити, напевно, вже пізно. Запрошуємо дивитися мультик Книга життя онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (60: 4.73)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.92MB | MySQL:116 | 0.373sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec