загрузка...

Книга джунглів 2

Мультфільм Книга джунглів 2 (2003) онлайн дивитися українською

Книга джунглів 2

Назва: Книга джунглів 2 / The Jungle Book 2
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:12:00
Рік: 2003
Мова: Українська

Короткий опис: Мауглі повертається! Чари Уолта Діснея відкриває двері у світ “Книги джунглів” Редьярда Кіплінга, щоб розповісти вам про нові пригоди юного шибеника, вихованого пантерою Багірою і ведмедем Балу. Як ви пам’ятаєте, в кінці першої частини Мауглі пішов жити до людей. Серед свого племені він знайшов прийомних батьків, брата і вірну подругу Шанті. Але, звичайно, він не міг забути своїх вірних друзів. Занудившись в селі без них, пустун вирішує, нікому не сказавши, втекти з дому, щоб знову зустрітися з Балу. Він не здогадується, що злий тигр Шер-Хан, якого він колись провчив, теж чекає його повернення, щоб поквитатися з ним.

Досить читати – пора мультик Книга джунглів 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Цей мультик це продовження першої частини пригод Мауглі (Книга Джунгів). У другій частині хлопець уже живе з людьми, але все рівно не забуває своїх друзів-звірів, тому йде в джунглі, де його чекаєть не тількі товариші, а й злий Шер-Хан. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Пройшли довгі роки і компанія Уолт Дісней вирішила порадувати юного глядача продовженням історії про пригоди дивного людського хлопчика на ім’я Мауглі в мультфільмі Книга джунглів 2. Мауглі відшукав людей і повернувся жити в село, жителям якої повідав захопливі історії про своє життя в джунглях. У селі він знайшов справжню сім’ю, міцну дружбу і любов, але спогади про джунглі змушують Мауглі сумувати за своїм друзям, які залишилися жити в диких лісах.

Але одного разу кращий друг Мауглі, ведмідь Балу зважився викрасти хлопчика з села і повернути в джунглі, чому той був дуже радий. Правда в диких джунглях побачити Мауглі хоче не тільки вся братва з джунглів, але і злісний тигр Шер-Хан, який мріє поквитатися з нахабним хлопчиськом. На допомогу спритному хлопчині Мауглі завжди прийдуть вірні друзі!

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Книга джунглів 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Книга джунглів 2 (2003) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.651sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00041 sec