загрузка...

Книга джунглів

Мультфільм Книга джунглів (1967) онлайн дивитися

Книга джунглів

Назва: Книга джунглів / The Jungle Book
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:18:00
Рік: 1967
Мова: Російська

Короткий опис: Барвистий мультфільм, наповнений гарною музикою та піснями від великого майстра Уолта Діснея, завершений після його смерті. Персонажі Кіплінга намальовані художниками талановито і яскраво, а озвучка акторами підібрана на вищому рівні. До речі, легендарні Бітлз з Ліверпуля, озвучили чотирьох орлів-стерв’ятників, вони навіть схожі на оригінали. Величезне задоволення для маленьких і великих.

Досить читати – пора мультик Книга джунглів онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Мультик перенесе глядача у світ джунглів. Тамтешні тварини виростили хлопчика на ім”я Мауглі, на якого чекають неймовірні пригоди. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Після того як виникла загроза для Мауглі з боку тигра Шер-Хана, зграя вовків прийняла рішення повернути у світ людей вирощеного ними людське дитинча. Мауглі разом з турботливою пантерою Багірою вирушає в місце проживання “людського стада”. На шляху їх чекають небажані знайомства і небезпеки. Людське дитинча познайомиться з Балу – ведмедем, що став незабаром його вірним і мудрим товаришем. Випадково гойдаючись на ліанах тропічного лісу, Мауглі буде викрадений мавпами і залишений в полоні у небезпечного і хитрого удава на прізвисько Каа. Але, незважаючи на все, хоробрий «вовк» битиметься з Шер-Ханом і все-таки зустрінеться з людьми.

Багато поколінь виросли, читаючи книги Редьярда Кіплінга. А «Книга Джунглів », екранізована 40 років тому Уолтом Діснеєм, завоювала мільйони людських сердець. Тепер у кожного з’явився шанс побачити цей прекрасний мультфільм з відновленим звуком і в новому кольорі. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Книга джунглів» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Мультфільм Книга джунглів (1967) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:145 | 0.575sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00020 sec