загрузка...

Кораліна у світі кошмарів

Кораліна у світі кошмарів онлайн

Кораліна у світі кошмарів

Назва: Кораліна у світі кошмарів / Coraline
Тривалість: 01:36:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм “Кораліна в країні кошмарів” оповідає про маленьку дівчинку, яка знайшла потаємні двері в паралельний світ, який кардинально відрізняється від її справжньої.

У цій країні все красиво, загадково і прекрасно. Але виявилося, що це лише ілюзія, оман. Насправді, ця країна в паралельному світі виявилася суцільним жахливим кошмаром, вибратися з якого просто нереально. Запрошуємо дивитися мультик Кораліна у світі кошмарів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У кого більше секретів? У батьків або дітей? Жила – була цікава Кароліна. Непомітно вона захопилася життям примарного світу і дивних образів. Дівчинка не здогадувалася, що примарний світ небезпечний і вимагає за відкриття таємниць страшної розплати. Поступово Кароліна виявляється в непростій ситуації. Вона повинна зробити нелегкий вибір. Сподіваємося, що добре серце і любов допоможуть їй подолати спокусу. Як шкода, що часто ми не замислюємося про те, чим захоплені наші діти. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Кораліна у світі кошмарів» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Кораліна у світі кошмарів (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Кораліна у світі кошмарів”

  1. :3 says:

    Класс

Написати коментар

WordPress: 20.44MB | MySQL:100 | 0.428sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00065 sec