загрузка...

Король Лев 2

Мультфільм Король Лев 2 (1998) онлайн дивитися

Король Лев 2

Назва: Король Лев ІІ: Гордість Сімби / The Lion King II: Simba’s Pride
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:21:00
Рік: 1998
Мова: Російська

Короткий опис: Мультик є продовженням першої частини мультфільму «Король лев», який вийшов у 1994 році. Через якийсь час, після того, як лев Сімба повалив свого злого дядька Шрама і повернув трон короля савани, у нього і королеви Нали підростає дочка – принцеса Кіара. Однак принцеса росте неслухняною і пустотливою – зовсім не схожою на майбутню королеву. Одного разу вона втекла в Заборонену Землю і зустріла там левенятка Кову, який стає її кращим другом. Але принцеса і не здогадується, що Кову є спадкоємцем самого Шрама і що така дружба може коштувати їй корони!

Досить читати – пора мультик Король Лев 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Мультфільм перенесе вас знову у світ звірів савани. Цього разу головною героїнею пригод стане дочка Сімби Кіара, яка за іронією долі закохається у сина злого Шрама. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: У мультфільмі Король Лев 2: Гордість Сімби ми знову вирушаємо в світ звірів і можемо побачити продовження пригод царської сім’ї. Після того, як Сімба відвоював своє законне місце короля і повалив свого дядька Шрама, того з ганьбою вигнали з королівства. Однак, він створив свій прайд на чолі з дружиною.

Минуло багато років і у короля Сімби і його дружини Налі росте юна принцеса Кіара. За збігом обставин, вона знайомиться з левеням на ім’я Кову, який стає її кращим другом, а пізніше коханим. Але Кову виявляється сином старого негідника Шрама. Дружба з ним може накликати біду на плем’я Сімби, але що робити закоханим? Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Король Лев 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

 1   2
 

Мультфільм Король Лев 2 (1998) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Король Лев 2”

  1. Алла says:

    Чому немає українського дублювання?!!!!!

  2. admin says:

    Бо його, на жаль, немає в Мережі ніде.

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:146 | 0.532sec