загрузка...

Король Лев 3

Мультфільм Король Лев 3 (2004) онлайн дивитися

Король Лев 3

Назва: Король Лев 3: Акуна Матата / The Lion King 1½
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2004
Мова: Російська

Короткий опис: Продовження мультфільму сюжетно розташовується між 1 і 2 частиною «Короля Лева» і події розглядаються з точки зору другорядних персонажів – Тімона і Пумби. Тепер вони головні герої мультфільму. І Ви дізнаєтеся про цих нерозлучних друзів багато нового – про їхню перву зустріч, про їхні приголомшливі пригоди і найголовніше про їхні дивовижні подвиги, які сподвигло знамените знайомство з майбутнім королем савани Сімба.

Досить читати – пора мультик Король Лев 3 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Третя частина розповість про пригоди двох закадичних друзів – худощавого Тімона і товстопузого Пумби. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Сюжет мультфільму Король лев 3: Хакуна Матата розповідає про друзів Сімби кабана по імені Пумба і сурка по імені Тімон. Дії мультфільму глядачі бачать немовби збоку, прокручуючи кіноплівку разом з Тимоном і Пумбою. Герої згадують, якими вони були, як познайомилися один з одним, як пережили дивовижні моменти життя і які подвиги здійснили після знайомства з природженим царем звірів, левом Сімбою. У мультфільмі з’являються нові веселі герої такі, як мама Тімона і його дядько Макс. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Король Лев 3» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Король Лев 3: Акуна Матата (2004) онлайн дивитися (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.531sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00026 sec