загрузка...

Корпорація монстрів

Корпорація монстрів

Корпорація монстрів

Назва: Корпорація монстрів / Monsters, Inc.
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:32:00
Рік: 2001
Мова: Українська

Короткий опис: Поряд зі світом людей десь в паралельному всесвіті існує місто Монстрополіс, яке населяють монстри. У цьому місті є фабрика страху, яка видобуває енергію з дитячого плачу. Саме там працюють два головні герої мультфільму – Саллі і Майк, добрі і чарівні монстри. Але одного разу в Монстрополісі проникає дитина – маленька дівчинка. Знайшовши дівчинку, Саллі і Майк розуміють, що діти зовсім не такі страшні, як про це говорять і сміх дитини дає навіть більше енергії, ніж плач. Запрошуємо дивитися мультик Корпорація монстрів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Веселий комедійний мультфільм Корпорація монстрів розкаже нам про таємний світ чудовиськ, які в нічний час так люблять лякати маленьких діточок. Всі малюки знають, що монстри існують насправді, вони ховаються під ліжками, в шафах, в темних закутках кімнати. Але лякають страшні чудовиська діточок лише для власних потреб, з дитячого плачу вони отримують енергію, яка так необхідна для їх світу.

У кожного монстра є свій малюк, якого потрібно налякати, і чим сильніше тим краще. Але одного разу корпорація монстрів переживає надзвичайно складний випадок, коли людське дитинча, малятко на ім’я Бу, потрапляє в їхній світ. Всі монстри стоять на вухах, а волохатий, наївний, добродушний монстр Саллі і його зелений, одноокий і дуже пустотливий друг Майкл намагаються врятувати звичний світ і повернути дівчинку назад додому. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Корпорація монстрів» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Корпорація монстрів (2001) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:143 | 0.584sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00026 sec