загрузка...

Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво

Красуня і чудовисько 2 онлайн

Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво

Назва: Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво / Beauty and the Beast: The Enchanted Christmas
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 01:11:00
Рік: 1997
Мова: Російська

Короткий опис: Музичний мультфільм 1997 року, продовження мультику 1991 року «Красуня і Чудовисько», знятого компанією «Волт Дісней». Різдво – найпрекрасніше свято, адже в ці дні завжди трапляються дива. У замку Чудовиська чудо вже сталося, адже його господар знайшов собі дружину, і їхня любов зняла всі закляття. Інші мешканці замку теж нарешті звільнились від чар і змогли стати людьми, а не бути, як раніше, предметами. Але всіх цікавить те, що ж сталося в замку минулої зими. Запрошуємо дивитися мультик Красуня і чудовисько 2 онлайн на ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора мультик вмикати!

Повний опис: Любов дівчини до господаря замку у вигляді чудовиська змінила все навколишнє. Всі предмети стали людьми, навіть маленька чашка по імені Чіп. Він став хлопчиком і в своє перше Різдво у новому вигляді він просить маму розповісти йому, що ж насправді відбулося минулого Різдва в їхньому замку. Що ж насправді сприяло тому, щоб на замок лягло прокляття, яке принесло з собою час темряви і горя? Відповідь можна дізнатися, якщо увімкнути Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
Новорічні мультфільми онлайн

Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво (1997) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Красуня і чудовисько 2: Чудесне Різдво”

  1. Олександра says:

    Неочікувано, що це не продовження, а уточнення того, що було. Шкода, що частина російською, а не українською мовою. Але цікаво було подивитись трохи більше про Красуню і Чудовисько.

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:149 | 0.533sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00025 sec