загрузка...

Красуня і чудовисько

Красуня і чудовисько онлайн

Красуня і чудовисько

Назва: Красуня і чудовисько / Beauty and the Beast
Категорія: Новорічні, Дісней
Тривалість: 01:32:00
Рік: 1991
Мова: Українська

Короткий опис: Незвичайна історія кохання Красуні і Чудовиська. Темний ліс ховає зачарований замок принца, який через чари перетворився на жахливе Чудовисько. Розтопити лід у його серці і повернути йому людську подобу, знявши закляття, може тільки прекрасна дівчина, яка полюбить його таким, який він є. Запрошуємо дивитися мультик Красуня і чудовисько онлайн на ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора мультик вмикати!

Повний опис: Одного разу в своєму шикарному замку жив красивий і егоїстичний принц, але могутня чаклунка вирішила провчити безсердечного принца, який відмовив їй в нічлігу зимової ночі. Чаклунка наклала на принца закляття і той перетворився на потворне чудовисько, а всі його слуги в різні предмети.

Врятувати принца зможе лише щира любов, коли він полюбить когось всім серцем, а хтось полюбить його таким, який він є. Лише тоді чари розвіються. Але це повинно трапитися до того моменту, доки з подарованої чаклункою троянди не впаде остання пелюстка, інакше принц назавжди залишиться чудовиськом.

І ось одного разу, в його замку з’являється дивакуватий винахідник Моріс, який заблукав у лісі. Чудовисько тримає його в заручниках, поки його красуня дочка Белль не приходить рятувати батька. Вона пропонує Чудовиську взяти її в полон замість батька, і той погоджується. Так, Красуня Белль залишилася жити в зачарованому замку Чудовиська. Але у міру знайомства з чудовиськом вона зауважує, що жахливий і страшний зовні монстр, якого всі бояться, насправді добрий і хороший всередині. Белль здатна своїм добрим серцем і любов’ю зруйнувати чари, але їй так само доведеться протистояти всім жителям села, які задумали вбити звіра, бо вважають його жорстоким і небезпечним чудовиськом. Приходьте подивитися мультфільм Красуня і чудовисько онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2

Новорічні мультфільми 

Красуня і чудовисько (1991) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.98MB | MySQL:137 | 0.686sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00067 sec