загрузка...

Кубо і легенда самурая

Кубо і легенда самурая онлайн українською дивитися

Кубо і легенда самурая

Назва: Кубо і легенда самурая / Kubo and the Two Strings
Категорія: Новинки
Тривалість: 01:42:00
Рік: 2016
Мова: Українська

Короткий опис: Анімаційний фільм «Кубо і легенда самурая» переносить глядачів у часи Стародавньої Японії, коли шанували традиції самураїв, а боги і герої сходилися в безжальних сутичках за право панувати над власною долею.

Добра казка, повна неймовірних історій. Легенда про самурая готує для глядачів чимало сюрпризів. Вирушайте в подорож разом з хлопцем, якому доведеться вперше взяти на себе місію з порятунку рідного села від навали чудовиськ, спраглих спустошити місцеві землі. Спостерігайте за тим, як крихкий юнак перетворюється в сильного духом воїна, і станьте свідками великої битви людей і богів, яка ось-ось вибухне на просторах Країни висхідного сонця. Запрошуємо дивитися мультфільм Кубо і легенда самурая онлайн на нашому ресурсі.

Повний опис: Цікава історія про японського хлопчика на ім’я Кубо, який дуже любив грати на одному мелодійному музичному інструменті. Він зі своєю матір’ю жив на березі теплого і безтурботного океану і дарував людям всю свою любов до музики. Поки одного разу все не змінилося.

У їхнє невелике селище увірвався злий дух – нещадний, кривавий. І тільки хлопчик Кубо, на вигляд такий крихкий і слабкий, проявляє силу, для того щоб вийти на боротьбу зі злом. А все тому, що він дізнався своє справжнє походження – його батько був справжнім самураєм – відважним сильним і загинув за свою країну і честь. Мультик Кубо і легенда самурая онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 3
 

Мультфільм Кубо і легенда самурая (2016) онлайн дивитись
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.15MB | MySQL:140 | 0.536sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00034 sec