загрузка...

Легенди нічної варти

Легенди нічної варти онлайн

Легенди нічної варти

Назва: Легенди нічної варти / Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole
Тривалість: 01:37:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Історія в мультфільмі розповідає про війну двох кланів нічної варти. Все почалося з того, що в мирному лісі, де живуть сови, молоді пташенята вчаться літати, і два брати вирішили розім’яти свої крила, але їх наздогнала біда і вони впали на землю поблизу їхнього дерева. А для сови немає нічого гірше, ніж опинитися на землі.

Одразу на братів напали голодні гієни, їх життя було на волосинці, але тут раптом з’явилися сови, які прилетіли на допомогу. Вони підняли маленьких сов в небо і понесли в своє темне царство, та це були темні сови. Один з братів вступив до армії злих сов, а другий залишився при своїй думці і вирушив на пошуки нічних сов Тіто, щоб врятувати свого брата і не тільки. Запрошуємо дивитися мультик Легенди нічної варти онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм Легенди нічних вартових розповідає дивовижну легенду про ворожнечу доброго і злого клану легендарної нічної варти. Історія починається в мирному лісі, де живе дружна сім’я. Ось вже підростаюче покоління починає опановувати майстерністю польоту. В одну тиху ніч два брати виходять на розминку, але крила їх ще слабкі і вони падають до підніжжя їх дерева. Мабуть, нічого немає страшнішого для сови опинитися на землі.

І ось крізь нічну темінь на них нападають бридкі гієни, здавалося вже, що кінець у нерівному бою буде близький, але раптом їх щось підіймає у небо – це сови, що прилетіли на допомогу. Але виявилося, що вони зовсім не збираються їх повертати додому, вони вже на шляху до темного царства. Опинившись у ворожому таборі, один брат залишається при своєму доброму імені, другий же вступає до лав нещадної армії злих сов. Добре совеня розуміє, щоб не стало, йому потрібно втекти і відшукати легендарних нічних сов Тіто, про які багато хто думає що це всього лише легенда. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Легенди нічної варти» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

    

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (11: 4.55)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

1 коментар “Легенди нічної варти”

  1. аня says:

    класс

Написати коментар

WordPress: 32.82MB | MySQL:114 | 0.384sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00039 sec