загрузка...

Лего. Фільм

Лего. Фільм (2014) онлайн українською дивитися

Лего. Фільм

Назва: Лего. Фільм / The Lego Movie
Тривалість: 01:41:00
Рік: 2014
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про уявний іграшковий світ Леґо. Тут, у цьому світі, жителі діляться на два класи: фігурки з елітного набору і фігурки зі звичайного. Головний герой на ім’я Еммет є звичайною фігуркою, але помилково вважає, що він з елітного класу. Лего-диктатор – зла фігурка, яка планує захопити всесвіт Лего. Цьому плану буде протистояти наш головний герой. На Еммета чекають цікаві пригоди та захопливі сутички з противниками. Запрошуємо подивитися мультик «Лего: Фільм» онлайн на нашому сайті “Мультфільми“.

Повний опис: Головного героя в цьому захопливому мультиплікаційному фільмі звуть Еммет. Він вважається звичайнісінькою лего-фігуркою, яка до цього моменту займалася будівництвом і зовсім нічого не знає про якесь інше життя, як ніби його запрограмували на таку посаду. Але одного прекрасного дня доля закинула його на засідання відомих фігурок, які представляють собою вищу еліту цього лего-світу. На це зібрання зібралися найкращі з кращих: ми там побачимо і Бетмена, і Супержінку, і навіть Супермена і могутнього Мага, відомі нам усім Черепашки-ніндзя і найбільш легендарні гравці НБА всіх часів і народів.

Усі відомі фігурки наділені якимись унікальними здібностями і вони ж хочуть рятувати світ від різних лиходіїв, які з’являються. Але в той момент, коли лего-світ захотів захопити один злісний диктатор, тільки Еммету потрібно буде встати на захист своїх співвітчизників, але це, звичайно ж, не означає, що йому не допомагатимуть нові друзі. Отож, приходьте дивитися мультик Лего: Фільм онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1      2
 

Лего: Фільм (2014) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.07MB | MySQL:139 | 0.875sec