загрузка...

Лелеки

Лелеки онлайн українською

Лелеки

Назва: Лелеки / Storks
Категорія: Новинки
Тривалість: 01:27:00
Рік: 2016
Мова: Українська
Завантажити:

Короткий опис: Лелеки покликані доставляти дітей. Ну, принаймні, так вони звикли. Але тепер вони працюють на доставці товарів для глобального інтернет-гіганта.

У центрі подій – один з кращих на доставці, Джуніор, який ось-ось повинен отримати підвищення, а замість цього отримує головний біль – маленьку дитину, яку тепер не знає куди подіти.

Усе сталося абсолютно несподівано – зовсім випадково Джуніор активував прилад, який виробляє дітей. І як результат – перед ним абсолютно чарівне маля, чию появу на світ ніхто не санкціонував. А це значить, що на героя чекають великі неприємності, якщо він якомога скоріше не знайде рішення цієї невеликої проблеми. Запрошуємо дивитися мультфільм Лелеки онлайн 2016 року на нашому сайті.

Повний опис: З давніх часів було прийнято вважати, що дітей завжди доставляли лелеки. Так дійсно було колись, але тепер вони працюють кур’єрами у великій компанії інтернет-доставки, яка знаходиться на «Лелечій горі».

Сюжет розгортається навколо кращого працівника на доставці Джуніора та незграбної дівчини Тюльпанки. Зовсім випадково він включає машину з виробництва дітей, унаслідок чого на світ з’являється мила маленька дівчинка. Щоб швидко виправити свою ​​помилку, він разом з Тюльпанкою вирушають у подорож, щоб якомога швидко віднести немовля до пункту призначення – його батькам. Цим самим Джуніор відроджує давню традицію, коли горді птахи доставляли немовлят у кожен будинок. Мультик Лелеки онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Насолоджуйтесь переглядом


Скачати мультфільм Лелеки українською торрент: Скоро

загрузка...


Інші мультики


Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.95MB | MySQL:112 | 0.482sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00042 sec