загрузка...

Ліло та Стіч 2: Велика проблема Стіча

Ліло та Стіч 2: Велика проблема Стіча онлайн українською дивитися постер

Ліло та Стіч 2: Велика проблема Стіча

Назва: Ліло та Стіч 2: Велика проблема Стіча / Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Категорія: Дісней, Ліло та Стіч
Тривалість: 01:05:00
Рік: 2005
Мова: Українська

Короткий опис: Довгоочікуване продовження анімаційної комедії про маленьку дівчинку Ліло, яка проживає на Гаваях і кумедного інопланетянина Стіча, якому вдалося у фіналі першої частини (мультик Ліло і Стіч) вмовити своїх неземних побратимів, щоб його залишили на Землі. Як завжди, студія Уолта Діснея дарує Вам і Вашим дітям цікаву історію зі щасливим кінцем. Поспішайте на перегляд!.

Досить читати – пора мультик Ліло та Стіч 2 онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультфільм Ліло і Стіч 2: Велика проблема Стіча продовжує розповідати про пригоди кращих друзів дівчинки Ліло і інопланетянина Стіча. Життя Стіча на планеті Земля проходить безтурботно і спокійно, просто ідеальне місце для укриття. Маленька Ліло хоче наслідувати свою матір і Стіч допомагає їй підготуватися до великого танцювального конкурсу на острові. Все йшло чудово, поки на Гавайях не висаджуються інопланетні істоти, експерименти під номером 626. Такий же номер був привласнений і самому Стічеві, він виявляється в небезпечній ситуації. Ліло разом із сестрою Нані і доктором Джамбо відправляється на допомогу маленького друга.

Цікавий сімейний мультик варто дивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Ліло і Стіч 2» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3 

Ліло та Стіч 2 (2005) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.577sec