загрузка...

Лісова братія

Лісова братія онлайн

Лісова братія

Назва: Лісова братія / Over the Hedge
Тривалість: 01:20:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Прокинувшись навесні, після зимової сплячки, лісові мешканці виявляють, що на території їх проживання з’явилася висока огорожа. А на місці колишньої гущавини з’явилися будинки і там оселилися люди. І поки звірі вирішують, як діяти в ситуації, що склалася, винахідливий єнот Ер-Джей пропонує своїм товаришам відкинути весь страх і насолоджуватися всіма плодами цивілізації по той бік огорожі. Запрошуємо дивитися мультик Лісова братія онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Комедійний мультфільм Лісова братія переновіт глядача у світ веселих і вкрай кмітливих тварин. Після чергової зимової сплячки, звіриний світ пробуджується і головним його завданням стає видобуток їжі. Але чудний єнот ЕрДжей виявляє дивну штуковину, що з’явилася в лісі. Всі звірі спантеличені такою новиною і вирішуються на відважні крок подивитися, що знаходиться за цією дивною штуковиною.

ЕрДжей разом з черепахою Верн вирушають в дорогу, де вони знаходять дивних рожевих приматів (людей), їх будинки і їжу, багато їжі. Так лісова братва розуміє, що життя за дивною штуковиною це просто ворота в рай, де багато їжі для прожитку. Милі звірятка починають насолоджуватися життям, лякаючи і доводячи людей до стану паніки. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Лісова братія» на нашому інтернет-кінотеатрі.

  

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (6: 4.83)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.44MB | MySQL:122 | 0.352sec