загрузка...

Літачки

Літачки онлайн

Літачки

Серія: Літачки
Назва: Літачки / Planes
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:26:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Життєрадісний і амбітний кукурузник Дасті все життя пропрацював у сільгоспавіації, розпорошуючи добрива над овочевими полями. Це цілком стандартна професія для літаків такого класу, проте він прагнув більшого і мріяв взяти участь у всесвітньому авіаралі найшвидших літаків. Але мало того, що зі спортом він мав мало спільного, так він ще й відчував дикий страх висоти.

І все ж головний герой дивом проходить відбірковий тур і за допомогою досвідченого і мудрого винищувача Шкіпера вчиться долати свої слабкості. Тепер весь світ буде стежити за небесною гонкою задиристого чемпіона і відважного новачка, який зумів побороти свої недоліки. Запрошуємо подивитися мультик «Літачки» онлайн на нашому сайті «Мультфільми для дітей». Новий оригінальний анімаційний фільм про незвичайні пригоди незвичайних літачків, які так і хочуть показати всім і кожному на що вони здатні.

Повний опис: Зустрічайте маленького, але хороброго літачка. Нехай інші літаки забезпечені останніми досконалими системами попередження зіткнення із землею. Нехай у них турбодвигуни з незліченним кількістю оборотів. Так, у нашого малюка нічого цього немає. Але в нього завжди є воля до перемоги і море відваги. І його будуть поважати всі бойові товариші, і ніяка сила не втримає цей старомодний пропелерний літак, навіть знаменитий потужний літак Стелс. Яка різниця, чи ти знаходишся в суспільстві машин, людей або літаків – якщо у тебе є сталевий стрижень всередині, тебе поважатимуть скрізь.

Хоча бувають у всіх тяжкі хвилини, коли опускаються руки або крила, як у нашого літачка. Як раз зараз він вже перестав сподіватися на диво. Дуже важко йому в цьому жорстокому світі, де панує сила. Занадто сильно тисне на нього навколишній світ потужних машин, і, здається, що нашому літачкові в цьому великому світі місця вже немає. Але ж так не повинно бути! Для кожного має знайтися містечко в такому величезному світі. Але для нього не знайшлося. Ось зараз він заправиться в останній раз, йому багато не треба, він же маленький, і відлетить у безлюдні гори, щоб раз і назавжди покінчити з цим жалюгідним існуванням.

Пробачимо маленьку слабкість цьому маленькому гвинтокрилу. У всіх в житті бувають такі хвилини. Головне вийти з них з честю. А він зможе тому, що сильний, хоч з вигляду і маленький. Приходьте дивитися мультик Літачки онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Літачки (2013) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 3 “Літачки”

  1. Богдан Скоринович says:

    Мені лдуже сподобався цей мультик . А кукурузяник Дасті подарував мені прекрасний настрій на цілий день . Раджу подивитися

  2. Ілько says:

    нормально 😉

  3. тато Свин says:

    хороший мульт, діткам сподобався, дякую

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 1.368sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00034 sec