загрузка...

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління онлайн українською дивитися

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління

Серія: Льодовиковий період
Назва: Льодовиковий період 2: Глобальне потепління / Ice Age: The Meltdown
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Довгоочікуване продовження відомого серії мультфільмів, яка розповідає історію пригод доісторичних тварин, які постійно потрапляють у якісь пригоди. Тепер Дієго, Менні та Сіду доведеться зіткнутися з наслідками глобального потепління, що грозить знищенням усієї долину і її жителів. Запрошуємо дивитися мультик Льодовиковий період 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Ті ж герої: мамонт Мальфред, тигр Дієго і лінивець Сід однією командою йдуть з долини, яка через потепління, виявиться через декілька днів під водою. Менні засмучений, тому що він єдиний, напевно останній на Землі мамонт. Так роздумуючи він побачив іншого мамонта, точніше мамонтиху Еллі, яка думала що вона опосум і маленьких опосумів називала своїми братами і вела себе точно, як вони.

Дієго запропонував їм іти разом. Але Мальфреду Еллі не подобалася, вона дратувала його своїми вчинками та висловлюваннями, на зразок того, що мужні вчинки і погубили мамонтів, що треба бути боягузливим і при небезпеці прикидатися мертвим. А лінивець вважав, що вони підходять один одному і доповнюють один іншого і хоч Еллі несповна розуму, але симпатична. Багато чого їм довелося разом пережити, а вода, яка прибувала кожну годину, жене їх все далі і далі. І як вже все закінчилося можна дізнатися, якщо подивитися мультик Льодовиковий період 2 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Льодовиковий період 2 (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.62MB | MySQL:115 | 0.434sec