загрузка...

Льодовиковий Період 3: Ера динозаврів

Льодовиковий Період 3 онлайн

Льодовиковий Період 3: Ера динозаврів

Серія: Льодовиковий період
Назва: Льодовиковий Період 3: Ера динозаврів / Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
Тривалість: 01:34:00
Випуск: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Минув час, і життя головних героїв мультфільму змінилося, і вже у мамонтів Еллі і Манфред повинен з’явитися їхній первісток. Тигр Дієго задумався про своє призначення і про те, наскільки він став спокійним і неагресивним серед своїх соратників. Маючи нав’язливу ідею створити власний народ, лінивець Сід намагається викрасти яйця, що належали динозаврам. Друзі не залишають лінивця в біді і поспішають на допомогу, потрапляючи в таємничий і зловісний світ під шаром льоду, що кишить динозаврами. Запрошуємо дивитися Льодовиковий Період 3 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Продовження Другої частини“. Тепер, коли сім’я мамонтів Мальфреда і Еллі чекають дитину, тигр Дієго став частіше замислюватися і одного разу вирішив йти своєю дорогою. Він попросив і лінивця, щоб той не заважав новій сім’ї, а йшов своїм шляхом.

Лінивець Сід, як впевнений у собі красень, думає що не пропаде і знайде собі нових друзів. Одного разу під землею на льоду він знайшов три великі яйця. І як його не вмовляли мамонти повернути яйця, адже хтось же їх шукає, Сід стояв на своєму. І став він чекати, хто ж вилупиться з яєць. І одного разу у нього з’явилися три маленькі динозаврика, які назвали його мамою. І ось він мати-одиначка з трьома дітьми. Але недовго він радів, повернулася їх справжня мама, змітаючи все на своєму шляху, схопила Сіда і динозавриків в зуби і понесла. Друзі не можуть залишити лінивця в біді і поспішають йому на допомогу. По дорозі зустрічають маленького, але веселого звірка Бака, який і веде їх по слідах динозавра. А до чого ж приведе їхній новий товариш? Запрошуємо дивитися мультик Льодовиковий Період 3 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Льодовиковий Період 3 (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:142 | 0.561sec