загрузка...

Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф

Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф онлайн українською

Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф

Серія: Льодовиковий період
Назва: Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф / Ice Age: Continental Drift
Тривалість: 01:28:00
Випуск: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф продовжує розповідати про пригоди веселої компанії друзів: мамонта Менні, лінивця Сіда, шаблезубого тигра Дієго, братів-опосумов Креша і Едді, і також нерозлучною зі своїм улюбленим жолудем білки Скрат. Погоня Скрата за жолудем призвела до нового катаклізму – земля розкололася на куски (континенти) і почався потужний дрейф континентів.

Нерозлучні друзі опиняються на одній з крижин, яку дуже швидко забирає в океан. Кохана дружина Менні Еллі і дочка-підліток Персик залишаються на континенті разом з іншими звірями. Континентальний дрейф забирає друзів до нових пригод. На маленькому плоту-крижині вони перетинають океан, потрапляють у полон до жахливих піратам та переживають закоханість і знаходять нових друзів. Запрошуємо дивитися мультик Льодовиковий період 4 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет мультфільму розповідає про те, як починається дрейф континентів, що примушує землю тремтіти, розриватися, йти з-під ніг. Наші друзі змушені на час розлучитися, частина з них забирає на крижині в далеку країну, інші намагаються врятуватися від скель, що тріскаються.

Менні з лінивцем і тигром перетне океан і побачить невідомі землі, на яких живуть екзотичні тварини. Дорогою вони будуть битися з піратами, які захочуть їх знищити. Потрапить в колотнечі і Скрет, доля проведе його через багато випробувань, Дієго закохається в дику кішку, а Сід знайде свою велику родину. В кінці, звичайно, переможе справжня дружба, любов допоможе подолати всі труднощі, а зустріч буде дуже зворушливою і романтичною. Мультфільм Льодовиковий період 4 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3
 

Льодовиковий період 4 (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф”

  1. Любомир says:

    а будет 5 часть

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:150 | 0.913sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00082 sec