загрузка...

Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення

Мультфільм Льодовиковий період 5 (2016) онлайн українською дивитися

Льодовиковий період 5

Назва: Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення / Ice Age: Collision Course
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2016
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик «Льодовиковий період: Курс на зіткнення» обіцяє бути останньою серією в популярному проекті. У фінальній серії головним героям не доведеться нудьгувати, а шаблезуба білка на прізвисько Скрат, яка ось уже 13 років ганяється за горіхами, умудриться занурити весь світ в хаос. У боротьбі за жолудь маленька жадібна істота змінить хід історії і вплине на кліматичний фон. Запрошуємо дивитися мультик Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення онлайн на нашому сайті. Інший переклад п’ятої частини – Зіткнення неминуче.

Повний опис: Шаблезуба білка Скрат готова шукати свій жолудь завжди і всюди, адже він є головною пристрастю в його житті. Одного разу захоплені пошуки заводять цю істота занадто далеко, Скрат випадково опиняється у відкритому космічному просторі. Його охоплюють цілковита паніка і жах, вчинені нею в пориві відчаю дії призводять до того, що на всій планеті відбуваються значні природні зміни і катаклізми.

У результаті того, що сталося мамонтові-добряку Менні, його дружині Еллі, доньці на ім’я Персик, добродушному і разом з тим розумному лінивцеві Сіду, шаблезубому тигру Дієго і багатьом іншим тваринам доводиться залишити свої домівки і звичне життя для того, щоб знайти нове житло. У дорозі на звірів очікує чимало пригод і зустрічей з новими знайомими, не всі з яких ставитимуться до них по-дружньому. Мультфільм Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Льодовиковий період 5 (2016) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:142 | 0.533sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec