загрузка...

Льодовиковий період

Льодовиковий період онлайн українською

Льодовиковий період

Серія: Льодовиковий період
Назва: Льодовиковий період / Ice Age
Тривалість: 01:21:00
Рік: 2002
Мова: Українська

Короткий опис: Весела та захоплива історія занурить Вас у пригоди героїв, що жили більше 20-ти тисяч років. Все починається зі справжнього блокбастера за участі істеричної білки, яка женеться за жолудем, долаючи найскладніші перешкоди, і так само потрапляє у страшні, але дуже кумедні ситуації, які звеселять кожного. За сюжетом наближається льодовик, що несе сильний холод і обмерзання. Тварини, стурбовані своїм виживанням, мігрують на південь. Запрошуємо дивитися мультик Льодовиковий період онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Звірі і люди йшли в більш теплі краї, рятуючись від холоду. Лінивець Сід же як завжди спав і залишився один. Але по дорозі він зустрів мамонта Менні і напросився до нього в компанію. Дуже стомлював він мамонта своєю балаканиною, але прогнати його було не просто, хоч як Мальфред тільки його не називав: і ганьбою природи, і слинявої вонючкою, проте лінивець і не думав від нього відстати.

Поруч йшла зграя шаблезубих тигрів, які хотіли помститися чоловікові, за те що він на них полює і забрати його дитину. Але їхня спроба не увінчалася успіхом. Мати, взявши дитину, побігла і зістрибнула в воду. Тигри відступили, а дитину побачили мамонт з лінивцем і врятували її. Вони вирішили віднести хлопчика людям. Але і тигри не хотіли відступати, вони послали тигра Дієго, щоб той заманив мамонта в пастку. Спочатку все так і було. Тигр вів їх у пастку, але після того, як мамонт ризикуючи своїм життям врятував його, його погляди змінилися. Мультфільм Льодовиковий період онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

lodovykovyj-period3 lodovykovyj-period1 lodovykovyj-period2
 

Льодовиковий період (2002) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.16MB | MySQL:139 | 1.327sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00024 sec