загрузка...

Льодовиковий період: Всі частини

Льодовиковий період всі частини онлайн

Льодовиковий період. Всі частини

Серія:
Тривалість: ~ 1 год. 30 хв.
Рік: 2002-2016
Мова: Українська

Короткий опис: Чудова історія про доісторичну еру, зокрема про звірів, що жили в той тяжкий, але і барвистий час. Пропонуємо Вашій увазі прекрасну серію мультфільмів “Льодовиковий період”. Скільки позитивних емоцій і радісного настрою подарували ці мультики нашим дітям та й нам також. Творці мультиплікаційної серії зробили щось просто неможливе. Так намалювати і придумати сюжет мультиків і створити кожному мультяшному персонажу свій характер. Мультфільми із цієї серії – яскравий приклад сучасної комп’ютерної технології, яка занурює глядача у яскраві барви. Запрошуємо дивитися Льодовиковий період онлайн українською всі частини на нашому сайті.

Повний опис: Шаблезубий Тигр на ім”я Дієго – в першій частині мультика – “Льодовиковий період 1” він був злим персонажем, і ніхто не очікував, що він може бути добрим. Але як тільки він натрапив на людське дитинча, відразу ж у ньому щось перевернулося і він подобрішав.

Лінивець Сід – цей звір додає комедійнсоті до всього мультфільму, веселить глядачів і не дає Вашій дитині сидіти сумно. Ще точніше – змушує вашу дитину реготати.

Супер звір – білка Скрет, яка весь свій довгий шлях (всі 4 частини) полює за невловимим жолудем і ніяк його не спіймає. Білка – найвідоміший персонаж мультфільму Льодовиковий період, багато роликів з її участю розповзлося по інтернету навіть без участі у мультиках. Я, чесно сказати здивований, що ще не зробили окремий міні мультсеріал тільки за участю білки з Льодовикового періоду. Як наприклад Пінгвіни з Мадагаскару.

У мультиках із серії Льодовиковий період на Вас ще чекають такі приголомшливі персонажі, як мамонт Менні та Еллі, смішні опусоми та багато-багато інших. Так що поспішайте зануритися у кумедне та радісне минуле нашої планети разом з усіма частинами мультфільму Льодовиковий період онлайн.

1 2 3
 

Льодовиковий період: всі частини онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:144 | 0.554sec