загрузка...

Лихо мурашине

Лихо мурашине

Лихо мурашине

Назва: Лихо мурашине / The Ant Bully
Тривалість: 01:29:00
Випуск: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Десятирічний хлопчик Лукас – справжній ізгой як у своїй родині, нещодавно переїхала на нове місце проживання, так і серед однолітків. Ображений на всіх, він знаходить задоволення в руйнуванні мурашиних жител. Однак мурашине співтовариство виявляється зовсім не беззахисним і одного разу за допомогою чарівного зілля мурахи зменшують Лукаса до своїх розмірів. У покарання за свої вчинки він повинен буде жити серед мешканців мурашника. Запрошуємо дивитися мультик Лихо мурашине онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У сюжеті пригодницького мультфільму Лихо мурашине, десятирічний хлопчик Лукас, разом зі своєю сім’єю переїхав на нове місце проживання. Але Лукасу катастрофічно не щастить, він є ізгоєм як у власній родині, так і серед однолітків. Хлопчик так і не знайшов жодного друга, зате придбав ворога в особі місцевого задираки Стіва, який постійно його ображає. Свій вільний час Лукас проводить розважаючись знищенням мурашників, не замислюючись про те, що мурашки довго і наполегливо працювали над будівництвом своїх осель.

Але одного разу терпінню мурах прийшов кінець і вони вирішили провчити хлопчиська. За допомогою мурашки-шамана вони варять чарівне зілля і зменшують Лукаса до своїх розмірів. Так, герой мультфільму опиняється в дивному світі мурах, де переживає найнеймовірніші пригоди. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Лихо мурашине» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Лихо мурашине (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.475sec